Haberler

Araştırma Görevlimiz Melih Pehlivan, Passau Üniversitesi, Beşerî Bilimler ve Kültürel Çalışmalar Fakültesi tarafından "En İyi Tez Özel Ödülü"ne Layık Görüldü

14.02.2024


Türk-Alman Üniversitesi ve Passau Üniversitesi Kültürlerarası Yönetim-Uluslararası Kültür ve İşletme Çalışmaları çift diploma yüksek lisans programından mezun olan,  Kültür ve Sosyal Bilimler Fakültemiz, Kültür ve İletişim Bilimleri Bölümü araştırma görevlimiz Melih Pehlivan, Eine junge Universität in Istanbul - Auswirkungen der Türkisch-Deutschen Universität auf ihr Umfeld und die Integration dieser in die urbane Gesellschaft (İstanbul'da Genç Bir Üniversite Türk-Alman Üniversitesinin Çevresine Etkisi ve Kent Toplumuna Entegrasyonu) başlıklı teziyle, 9 Şubat 2024 tarihinde, Passau Üniversitesi Beşeri Bilimler ve Kültürel Çalışmalar Fakültesinin akademik töreninde Sparkasse Passau’nun "en iyi tez özel ödülü"ne layık görüldü. 

Sparkasse Passau Yönetim Kurulu Başkanı Christoph Helmschrott ve Kültürel Çalışmalar Programı Başkan Vekili Prof. Dr. Christoph Barmeyer Arş. Gör. Melih Pehlivan'a ödülünü takdim etti. Ardından araştırma görevlimiz, Pehlivan'ın danışmanı Prof. Dr. Ernst Struck’un katılımıyla fotoğraf çekimi gerçekleştirildi.